10 причин обрати нас

10 причин обрати нас

Результати пошуку

Досвідченість
Ми досвідчені рівно настільки, наскільки потрібно. Якщо складність проекту вимагає — ми підсилимо робочу групу нашими постійними авторитетними консультантами різних областей.

Компетентність
Кожен проект веде один із наших засновників. Ми чітко уявляємо собі бюджетні та тимчасові обмеження, з якими доводеться зіштовхнутися клієнту. Ми пропонуємо рішення, котрі відповідають мінімальним термінам і максимальній якості.

Допитливість
Кожен проект ми починаємо з вивчення і аналізу. Ми отримуємо максимальну попередню інформацію від наших клієнтів і самі проводимо дослідження.

Виняткова увага
Ми не беремо нових проектів, якщо є ризик нашкодити поточним. Лояльним клієнтам ми гарантуємо, що не працюватимемо з їх конкурентами. За нас не працюють субпідрядники або стажисти.

Швидкість
Ми теж живемо в еру інформації і знаємо, що крайній термін здачі проекту - вчора. Тому ми знаходимо можливості працювати швидко. Дуже швидко. Ще швидше.

Співпраця
Ми працюємо не на клієнта, а разом із ним. При необхідності кожен виконавець відповідає на всі питання клієнта, пов'язані з його фронтом роботи, і оперативно, об'єктивно інформує про прогрес.

Позитивність
Для всіх співробітників студії робота є улюбленою справою. Чим цікавіше для нас замовлення, чим більше довіряють нашому професіоналізму — тим менше коштуватиме проект, тим швидше і якісніше буде результат.

Оптимальний розмір
Великі компанії — великі проблеми. Наш малий розмір ліквідовує бюрократію і гарантує оперативну взаємодію усередині команди. При цьому у нас є ресурси для будь-якої позиції в робочій групі.

Скромність
Ми не прагнемо приклеїти свій лейбл скрізь, де тільки можливо. У разі потреби ми готові повністю відмовитися від авторства і виключити проект з нашого портфоліо.

Постійність
Співпраця з нами, як правило, не обмежується одним проектом. Наші клієнти повертаються до нас знову і рекомендують нас знайомим. Ми гордимося партнерськими відносинами зі своїми клієнтами.