Веб-сайт

Друга версія сайту Національного університету «Острозька академія»

Деталі проекту

Адреса: http://www.oa.edu.ua

Використанні технології: Flash, php, sql, java.

Завдання: надати інформацію про ВУЗ для вступників. Можливість швидко знайти потрібну інформацію. Зробити зручну та просту у користуванні панель адміністрування сайта для оновлення інформації.

Національний університет «Острозька академія» — вищий заклад освіти, дивовижна історія якого сягає в глибину віків. Процес відродження Острозької академії розпочався вісім років тому завдяки Указам Президентів України Леоніда Кравчука та Леоніда Кучми. Реалізація цих Указів відбувається не просто, однак плідно — через багатство пошуків, впровадження оригінальних освітніх технологій, тісну співпрацю з багатьма університетами України та світу.

За свої роки сходження університет досяг значних успіхів: це і Міжнародний Приз «За якість» (Париж), і Золота Зірка за заслуги в управлінні, і стрімкий злет з двадцять шостого на шосте місце у Всеукраїнському рейтингу університетів «Софія», та насамперед — це присвоєний у 2000 році статус Національного.

Пам'ятаючи про те, що немає межі вдосконаленню, Острозька академія з надією та завзяттям дивиться у майбутнє і бачить нові обрії. «Ніколи не зупинятись на досягнутому!» — ось гасло українського Оксфорда.

Автори:
арт-директор:
Ігор Зубенко

менеджер:
Вероніка Маліборська

редактор:
Лілія Музика-Бєлая

програміст:
Олександр Антоненко

Друга версія сайту Національного університету «Острозька академія»