Дизайн студія TIZL
Методи і підходи

За час роботи ми адаптували для своїх потреб класичні методи ведення проектів і виробили власний підхід, що легко адаптується до будь–якого проекту. Він забезпечує зручність роботи нашим клієнтам і простоту подальшого використання продукту. Ми запитуємо і вчимося. Працюємо серйозно, фіксуючи всі події та факти, але без бюрократії і консерватизму. Кожен сайт створюємо як для себе.

Робочий процес складається з п'яти основних етапів:

Збір і дослідження інформації
У тісній співпраці із замовником збирається інформація для проекту, відбувається аналіз конкуренції, визначення маркетингових завдань, складання технічних і творчих вимог до проекту.

Інформаційний дизайн
Найвідповідальніший етап. Обмірковується логіка навігації, карта сайту, розмітка сторінок і дизайн інтерфейсів, визначається загальна архітектура представлення інформації. Починається робота з контентом.

Візуальний дизайн
Створюється візуальне оформлення сторінок сайту, сформованих на попередньому етапі. Графічні зразки узгоджуються із замовником. Дизайн для кожного проекту оригінальний та ексклюзивний.

Виробництво
Здійснюється «збірка» сайту: оптимізується графіка, вноситься зміст, підключається програмне забезпечення. Особлива увага приділяється верстці — це основа швидкості завантаження і сумісності. Результат цього етапу — готовий до випуску сайт.

Випуск
Визначаються ключові слова для пошукових систем, заповнюються проектні документи, інструктується служба підтримки. Сайт з'являється в мережі.

Грамотна документація і анкетування дозволяють нам ефективно взаємодіяти з клієнтом на всіх стадіях роботи, запобігаючи можливим непорозумінням.

Швидкість виконання проекту, його якість та ефективність багато в чому залежать і від замовників.