Дизайн студія TIZL
Навіщо створювати сайт?

Чому все більше і більше компаній приходять до висновку, що створення власного інтернет–сайту стало просто необхідністю?

Інтернет — новий перспективний канал збуту.

Життя розвивається. Успіх будь–якої компанії залежить від того, наскільки вона може забезпечити прихід нових клієнтів, а внаслідок цього, і зростання об'єму продажу.

Це зростання безпосередньо залежить від того, наскільки ефективно компанія може донести до партнерів і клієнтів інформацію про себе, свої продукти і послуги. Прогрес і розвиток технологій призвів до того, що Інтернет на сьогоднішній день — це один з основних каналів отримання інформації для найбільш активної і платоспроможної частини населення.

Ваш сайт — ваше обличчя. Створення пристойного сайту в основному визначає перше враження клієнтів, що прийшли через Інтернет. Якщо ваш сайт недостатньо хороший, викликає негативні емоції й хочеться скоріше піти з нього — це відношення автоматично перейде на вас і те, що ви продаєте.

Якщо ж сайт сподобається відвідувачам — вони прийдуть знову і будуть більш лояльно відноситися до вашої компанії.

Час доступу. Інтернет–сайт доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень (при хорошому хостингу), видаючи зацікавленим особам (потенційним клієнтам) найсвіжішу інформацію про ваші товари або послуги.

Географічних меж більше не існує! Створення гідного сайту приверне увагу додаткових клієнтів з інших регіонів, оскільки для них мережа Інтернет одне з головних джерел інформації про вашу компанію (а іноді єдине).

Ми візьмемо на себе всю розробку сайту від початку до кінця, починаючи від проектування структури до рекламної кампанії (якщо це необхідно).