Дизайн студія TIZL
Підтримка сайта

Вже при розміщенні сайта в Інтернеті у замовника виникає безліч питань. Хто і коли оновлюватиме сайт? Як стежити за своєчасністю оплати доменного імені і хостингу? Що робити, якщо у провайдера помінялося програмне забезпечення і деякі можливості веб-сайта стали недоступні?

Оновленням сайта і всіма іншими справами, пов'язаними з підтримкою вже існуючого сайта ви, безумовно, можете займатися самі. Тим більше, що у кожного сайта існує система адміністративного управління.

Проте, ми можемо зберегти ваш час і вирішити всі ці і багато інших питань швидко і професійно, уклавши з вами договір на підтримку вашого сайта.

 

Підтримка сайта - це

  • внесення нової інформації на сайт, наприклад, прайс-листів, товарів, новин;
  • роботи, необхідні для підвищення ефективності роботи сайта;
  • відстежування змін тарифних планів;
  • настройка нових поштових скриньок при необхідності;
  • забезпечення працездатності сайта (наприклад, при зміні програмного забезпечення у стороннього провайдера).

Ми практикуємо оцінку вартості нестандартного обслуговування по трудовитратах. Ми проводимо всі необхідні роботи з сайтом: періодично оновлюємо новини, інформаційні блоки і анонси, заносимо нові публікації. Ми повідомляємо замовника, що пора надати інформацію для колонки новин, розміщаємо на сайті поздоровлення до свят, стежимо за новинками конкурентів, пропонуємо перейняти вдалі знахідки і інш. Замовник при цьому не думає про свій сайт - це робимо ми.

Найчастіше такі роботи проводяться в комплексі з роботами по просуванню сайта в пошукових системах. Це дає нам необхідну свободу в ухваленні оперативних, (таких, що не терплять зволікання) рішень. А найголовніше, ми не завантажуємо замовника непотрібними йому проблемами і питаннями.

Укладення договору на підтримку сайта дає замовникові упевненість в тому, що над сайтом працюють і сайт функціонує з максимальною віддачею.

 

Чом би мені не доручити роботу по оновленню сайта своїм співробітникам?

Річ у тому, що об'єм роботи з сайтом, як правило, недостатньо великий, щоб наймати для цього спеціальну людину. Отже, проводити роботи по оновленню доведеться комусь з наявних співробітників. У таких, як правило, повно власних справ, і до сайта руки доходять далеко не відразу.

Роботи по оновленню сайта зазвичай проводяться від випадку до випадку, і в результаті, співробітникові, що не має великого досвіду подібної роботи, доводиться всякий раз надовго відриватися від повсякденних справ, щоб пригадати всю процедуру оновлення. Адже не дивлячись на те, що інтерфейс адміністратора влаштований досить просто, робота з ним вимагає певних навиків. В результаті, оновлення відбуваються украй нерегулярно, інформація на сайті втрачає актуальність, а сам сайт втрачає позиції в пошукових системах.

 

У які терміни ви виконуватимете роботи по підтримці сайта?

Подаючи підтримку сайта, ми працюємо за наступних умов:

  • термінові завдання виконуються за годину ж або, принаймні, в день отримання;
  • звичайні завдання – протягом 3-х робочих днів.